ZANURZAM SIĘ W LAS

Od 11 lutego do 23 marca, przez sześć tygodni odbyło się 6 leśnych wyzwań, składających się z prezentacji o przyrodzie parku na kanale You Tube WPN oraz, co najważniejsze, zadań do wykonania na ścieżkach i szlakach Wigierskiego Parku Narodowego.

Co tydzień w leśnych wyzwaniach brało udział wiele osób. Nasze nagrody – magnesy ze zwierzętami okazały się magnesami przyciągającymi do lasu. A może tak po prostu lasy parku same wołają, a magnes to dodatkowy bonus?

W całym cyklu wzięło udział 10 grup, co potwierdziły wysyłając nam zdjęcia ze zdobytymi magnesem.

Nagrodę główną, czyli rejs „Leptodorą” i zwiedzanie Muzeum Wigier wygrywa Justyna Kotowska.

Mamy przyjemność przyznać nagrody Ambasadorów cyklu „Zanurzam się w las” Marcie Karpowicz, Annie Putrze - Kamińskiej i Wioletcie Kotarskiej, za promocję naszego wydarzenia w social mediach poprzez fotorelacje z każdej leśnej wyprawy. Torby gadżetów parkowych będą do odbioru w Centrum Informacji Turystycznej WPN w Krzywem.

Opinie uczestników:

„Zabawa motywuje do systematycznego wychodzenia w teren.” Tomasz

„Bardzo fajny pomysł z wyzwaniami. Dzieci były zachwycone 😉 . Dziękujemy za pomysł na super spędzony czas. Mamy nadzieję że niedługo znowu będzie jakieś fajne wyzwanie 😉 😀 ” Justyna

„Bardzo dziękujemy że mogliśmy wziąć udział w tak fajnym programie. Czekamy na wieści o kolejnych wyzwaniach.” Kamila

„Dziękujemy za wspaniały czas poszukiwań, za naładowania zieloną pozytywną energią, za oderwania od rzeczywistości. Cieszymy się że jesteście tak blisko. Dziękujemy i czekamy na kolejne wyzwania💗 ” Ania

„Szkoda, że to ostatnie wyzwanie. Bardzo dziękujemy za te 6 tygodni.” Marta

Zdjęcia uczestników wydarzenia.

Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku, fot. Anna Korsakowska
Gdzieś na ścieżce edukacyjnej Las, fot. Tomasz Bultralik
Napis z szyszek świerka, fot. Anna Putra
Spacer kładką po ścieżce Las, fot. Anna Putra
Plac zabaw przy WPN

Powrót