- jednostki organizacyjne podległe bezpośrednio dyrektorowi parku
Zespół
ds. finansowo-księgowych:
główny księgowy: Marta Kopiczko, tel. 87 563 25 47
starszy księgowy Małgorzata Kowalewska, tel.
87 563 25 58
starszy księgowy Beata Koncewicz, tel. 87 563 25 48
starszy księgowy Małgorzata Jankowska, tel. 87 563 25 46
Samodzielne stanowisko ds.
kadrowych:
specjalista ds. kadr i płac Alicja Sobota, tel. 87 563 25 53
Posterunek Straży
Parku:
tel. 607 559 004, 87 563 25 67
komendant straży: Piotr Gwaj
starszy strażnik Straży Parku Grzegorz Czarniecki
starszy strażnik Straży Parku
Waldemar Aleksandrowicz
strażnik Straży Parku
Adrian Podolewski
Dział Administracyjno-Gospodarczy:
kierownik działu: Stefan Mackiewicz, tel. 87 563 25 64, 695 075 165
starszy inspektor ds. remontowo-budowlanych Marek Wrona, tel. 87
563 25 55, 601 917 567
sekretarka Danuta Makowska-Woroniecka, tel. 87 563 25 40, 510 992 670
konserwator Andrzej Maliszewski
konserwator Arkadiusz Maliszewski
sprzątaczka Dorota Poświatowska
sprzątaczka Barbara Maliszewska
- jednostki organizacyjne podległe bezpośrednio z-cy dyrektora ds. edukacji, nauki, udostępniania i ekosystemów wodnych
Pracownia
Naukowo-Edukacyjna:
p.o. kierownik pracowni: Aleksandra Mackiewicz, tel. 87 563 25 60
adiunkt: Lech Krzysztofiak, tel. 87 563 25 61
asystent Maciej Romański, tel. 87 563 25 78
starszy laborant Mariusz Szczęsny, tel. 87 563 25 60
starszy specjalista
ds. ochrony przyrody Mateusz Danilczyk, tel. 87 563 25
78
Dział
Edukacji:
tel. 510 992 696
kierownik działu: Joanna Adamczewska, tel. 87 563 25 45
starszy specjalista ds. edukacji Elżbieta Perkowska, tel. 87 563 25 54
starszy specjalista ds. edukacji Katarzyna Łukowska, tel. 87 563 25 54
starszy specjalista ds. edukacji Wojciech Misiukiewicz, tel. 87 563 25
63
Zespół Muzeum Wigier
tel. 87 563 01 52
p.o. kierownik ośrodka edukacyjno - muzealnego: Maciej
Ambrosiewicz, tel. 510 992 695
starszy specjalista ds. edukacji Jacek Adamczewski
starszy specjalista ds. edukacji Joanna Górecka
starszy specjalista ds. edukacji Małgorzata Januszewicz
rob. gosp. Antoni Hołubowicz
Zespół Udostępniania Parku:
tel. 87 56 32 568, 87 56 32 562, 510 992 672, 510 992 674
kierownik zespołu: Barbara Perkowska, tel. 87 56 32 568, 510 992 672
starszy specjalista ds. udostępniania parku Adam Januszewicz,
tel. 87 56 32 562
referent techniczny Paulina Pajer-Giełażys, tel. 87 56 32 562
referent techniczny Aleksandra
Siemaszko-Skiendziul, tel. 87 56 32 562
Wodny Obręb Ochronny:
konserwator obrębu: Michał Osewski, tel. 87 563 25 65, 600 994 266
starszy strażnik Krzysztof Bulkowski, tel. 510 992 697
rybak jeziorowy Wiesław Szuszko
rybak jeziorowy Michał Warakomski
rybak hodowca Janusz Wasilewski
rybak hodowca Bożena Wasilewska
rybak hodowca Tomasz Mackiewicz
- jednostki organizacyjne podległe bezpośrednio z-cy dyrektora ds.
ekosystemów lądowych
Dział
Ochrony Przyrody:
tel. 510 992 671
kierownik działu: Wojciech Kamiński, tel. 87 563 25 50
starszy
specjalista ds. ochrony przyrody Marcin Strug, tel. 87 563 25 71
specjalista ds. ochrony przyrody
Sylwia Daniłowicz-Depka, tel. 87 563 25 69
specjalista - informatyk Maciej Łapiński, tel. 87 563 25 52
referent techniczny Dorota Zaborowska, tel. 87 563 25 57
Obręb
Ochronny Wigry:
nadleśniczy: Jacek Łoziński,
tel. 609 568 434
Obwód Ochronny Krzywe
leśniczy: Józef Koncewicz, tel. 510 992 673
podleśniczy: Paweł Gwiazdowski, tel. 519 370 246
Obwód Ochronny Leszczewek
leśniczy: Piotr Rogala, tel. 510 992 678
podleśniczy: Wojciech Wąsowicz, tel. 510 992 679
Obwód Ochronny Lipniak
leśniczy: Marek Juszkiewicz, tel. 510 992 676
podleśniczy: Andrzej Butkiewicz, tel. 510 992 683
Obwód Ochronny Gawarzec
leśniczy: Zbigniew Tarlecki, tel. 510 992 680
Obwód Ochronny Słupie
leśniczy: Marek Jeromin, tel. 510 992 682
Obręb
Ochronny Maćkowa Ruda:
nadleśniczy: Jacek Łoziński,
tel. 609 568 434
Obwód Ochronny Mikołajewo
leśniczy: Łukasz Niedźwiecki, tel. 605 676 780
podleśniczy: Radosław Kisłowski, tel. 510 992 692
Obwód Ochronny Powały
leśniczy: Marta Dobreńczyk-Maślak, tel. 507 168 864
podleśniczy: Jan Myszkowski, tel. 510 992 685
Obwód Ochronny Krusznik
leśniczy: Leszek Świacki, tel. 510 992 686
podleśniczy: Karol Korsakowski, tel. 605 559 003
Obwód Ochronny Lipowe
leśniczy: Jerzy Bednarek, tel. 601 580 987
podleśniczy: Marek Barszczewski, tel. 510 992 690
Obwód Ochronny Wysoki Most
leśniczy: Zdzisław Zaborowski, tel. 510 992 688
podleśniczy: Marcin Grzędziński tel. 506 518 827
|