Informacja dla osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie
"Do zobaczenia nad Wigrami"

Wigierski Park Narodowy ogłasza rozpoczęcie programu współpracy „Do zobaczenia nad Wigrami”. Głównym jego celem jest propagowanie wiedzy o naszym Parku oraz o zasadach prawidłowego zachowania na lądzie i wodach. 

 

Wigierski Park Narodowy zaprasza do programu kwatery prywatne, pensjonaty, hotele, obiekty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu i inne punkty obsługi turystów z terenu Parku i całej Suwalszczyzny. Miejsca te, promując walory Parku i odpowiedzialne zachowania, wzmocnią świadomość gości odwiedzających Wigry i okolice.

 

W obiektach noclegowych, które zostaną partnerami programu umieszczane będą specjalnie zaprojektowane tablice z pakietami materiałów informacyjnych i edukacyjnych. Materiały te pomogą w zaplanowaniu wycieczek, pozwolą też zapoznać się z zasadami obowiązującymi w parku narodowym.  Udział w programie jest bezpłatny.

 

Obiekty, które wezmą udział w programie zostaną wyróżnione oficjalnym tytułem Partnera Wigierskiego Parku Narodowego oraz rekomendacją na stronie www.wigry.org.pl.

 

 

Osoby, które są zainteresowane uczestnictwem w projekcie, mogą zgłaszać swój udział do 31 marca 2020 kontaktując się z Zespołem ds. udostępniania WPN: tel. 87 56 32 568, 510 992 672,

e-mail: turystyka@wigry.org.pl

 

W załączniku wzór umowy, który należy pobrać, wypełnić w 2 egzemplarzach i dostarczyć do Zespołu ds. udostępniania WPN (Krzywe 82, 16-402 Suwałki).
 

 

Wzór umowy

 


Powrót

 

Strona główna Wigierskiego Parku Narodowego